Van’da bayan arkadaş ariyorum

Van’da bayan arkadaş ariyorum adım gürkan yaşım 24 işi gücü olan ve evlenmek isteyen erkeğim. Erkek arkadaş arayan bayanlara duyurulur.

İsim: Gürkan

Yaş: 24

İl: Van

Boyu: 1.76

Kilosu: 73

Medeni durumu: Bekar

Burc: Akrep

Göz rengi: Kahverengi

van'da bayan arkadaş ariyorum

Van’da bayan arkadaş ariyorum adım gürkan yaşım 24 işi gücü olan ve evlenmek isteyen erkeğim. Erkek arkadaş arayan bayanlara duyurulur. Ciddi arkadaşlık, evlilik için buradayım. 1.76 boyundayım kilom 73 akrep burcuyum. Göz rengim kahverengi

Tanışma Mesajı Gönderin

Tanışma İlanları

Sanal bayan arkadaş

Sanal bayan arkadaş bulmanız için oluşturulmuş çok sayıda sanal tanışma siteleri mevcut. Fakat bu sitelerin bir çoğu arkadaş bulabilmeniz için

İstanbul dan arkadas ariyorum

İstanbul dan arkadas ariyorum ismim erkan istanbulda oturuyorum 50 yasindayim 176 boy 72 kg yum duzgun fizigi olan atletik biriyim.

Dulum dul bayan arkadaş arıyorum adana

Dulum dul bayan arkadaş arıyorum adana ve yakın illerden ciddi evlilik arkadaşlık düşünen kadınla hayatımı birleştirmek yeni bir aile oluşturmak.

Bayan tanışma sitesi

Bayan tanışma sitesi yaşadığınız şehirde bulunan tüm bireyler arasında köprü görevi görür. Türkiye’de yer alan pek çok tanışma sitesinden farklı.

Acil bayan arkadaş aranıyor diyen erkeklerle tanışın

Acil bayan arkadaş aranıyor diyen erkeklerle tanışın, arkadaş olun ve ileriye yönelik ciddi arkadaşlık planlarınızı yapın. Acil bir bayanla tanışıp.

Merhaba bayanım sevgili arıyorum

Sevgili arıyorum, ciddi bir erkek olsun, ağır başlı, kaliteli kişilikte olsun istiyorsanız burada kendinizi tanıtmanız gerekmektedir. Gelip geçici olan dış.

Van'da bayan arkadaş ariyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir