ŞEHRİNİ SEÇ ARKADAŞINI BUL

Erkek arkadaş arıyorum

Erkek arkadaş arıyorum

Erkek arkadaş arıyorum niyeti ciddi olan beyefendiler mesajını gönderip kendilerini tanıtabilirler. Amacım sadece dürüst efendi biriyle tanışmak arkadaşlık kurmaktır. Uzun süreli ciddi bir erkek arıyorum lütfen gereksiz meşgul etmeyin. Buradan duygularımı dile getirdim diye de saçma sapan düşünceler kurmayın.

Erkek arkadaş arıyorum

Adım ayfer 32 yaşında bekar bir bayanım. 30 ve 38 yaş aralığında ciddi erkek arkadaş arıyorum. Ankara da yaşıyorum. Mümessil olarak 7 yıldır çalışmaktayım. Evlilik vakti artık geldi diye düşünüyorum. Benim düşüncelerime sahip bay arkadaşlar kendini tanıtırsa sevinim.

Ayfer’e Mesaj Yazın

Resim Ayfer hanıma ait değildir.

Erkek arkadaş arayan bayanlar ile tanışma

Ciddi birliktelik, arkadaşlık ve evliliğe kadar gidecek erkek arkadaşla tanışmak için sizde sitemizden üyeliksiz şekilde faydalanabilirsiniz.

Erkek arkadaş arıyorum

Tanisma Mesajları

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Yusuf dedi ki:

    Merhaba Ayfer ben de Yusuf seni çok iyi anlıyorum benim de yaş 32 ben de artık evlenmek Yuva kurmak istiyorum yalnızlık gerçekten çok Zor benim sağlam bir işim var devlet işinde çalışıyorum daha fazla bilgi için lütfen bana mesaj atar mısın seninle konuşmak tanışmak istiyorum yusufbudak842@gmail.com

  2. Hanefî dedi ki:

    Aynı şekilde bende arkadaş arıyorum bu yolda beraber gitmeye ne dersiniz