Ciddi erkek arkadaş arıyorum

Ciddi erkek arkadaş arıyorum

Ciddi erkek arkadaş arıyorum. Adım Nuray 30 yaşındayım Ankaradayım. Bu site sayesinde birçok farklı kişiyle iletişim kurma şansım oldu ve kendime uygun olabilecek birini bulma umudum hala devam ediyor. Beklentilerimi ve umutlarımı karşılayacak biriyle tanışmak için inanın sabırsızlanıyorum.

Adı: Nuray

Yaş: 30

Şehir: Ankara

Medeni durumu: Bekar

Bu süreçte karşılaştığım herkesin ciddiyetinden ve samimiyetinden emin olmak istiyorum. İlişkilerde dürüstlük benim için çok önemli ve bu platform üzerinde bunu bulacağıma inancım tam.

MESAJ YAZ

Arkadas arayanlar bayanlar

Merhaba, benim adım Ayşe. yaş 28. Uzun süredir ciddi bir ilişki arıyorum ve bu konuda kararlıyım. Bu yüzden arkadas arayanlar bayanlar için seviyeli bir platform arayışı içine girdim.

Bu platformda kendimi tanıtabileceğim, benim gibi ciddi ilişki arayan erkeklerle iletişim kurabileceğim bir ortam arıyorum. Bu sayede vakit kaybetmeden doğru kişiye ulaşmayı umuyorum.

Erkek arkadaş arıyorum seri ilanlar sitesi bedava olan bir platform bulmam gerçekten işime yarayacak. Bu sayede ciddi ilişki arayan kişilerle kolayca iletişim kurabileceğim.

Ciddi erkek arkadaş arıyorum, hayatımda istikrarlı bir birliktelik arıyordum ve bu arayışımda arkadaş arayanlar bayanlarla tanışmak benim için çok önemliydi. Sonunda erkek arkadaş arıyorum seri ilanlar sitesi hizmeti sunan bir site buldum hakkımızda hayırlısı artık.

Erkek arkadaş arıyorum seri ilanlar sitesi

Erkek arkadaş arıyorum ve ciddi bir aşk, arkadaşlık arayışı içerisindeyim. Arkadaş arayanlar bayanlar için doğru adreste olduğumu düşünüyorum. Başka sitelere de girdim güven vermedi hiç. Bu yüzden seri ilanlar sitesi üzerinden kendime uygun birini bulmayı umut ediyorum. Bedava olması da tabii ki tercih sebebim.

Ciddi erkek arkadaş arıyorum
TANIŞMA İLANI VERİN

Bir ilişki içerisinde karşılıklı saygı, anlayış ve sevgi benim için oldukça önemlidir. Bu yüzden ciddi erkek arkadaş arıyorum ve bu özelliklere sahip birini bulmak istiyorum. Umarım internet üzerinden tanışacağım biri benim için doğru kişi olur.

İsimYaşŞehir
Ayşe28İstanbul
Nuray30Ankara
Serpil25İzmir

Tanışma İlanları

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.