Samsun’da boşanmış veya dul kadınlar

Samsun’da boşanmış veya dul kadınlar ben Timur. 44 yaşında eşinden ayrılmış birisiyim. Çocuğum yok. Samsun Salıpazarı nda evlenmek isteyen bayanlar ile ciddi manada tanışmak istiyorum.

Adı: Timur

Yaş: 44

Şehir: Samsun

Boy: 1/78

Kilo: 85

Meslek: Taksici

Medeni hali: Boşanmış

Samsun’da boşanmış veya dul kadınlar ben Timur. 44 yaşında eşinden ayrılmış birisiyim. Çocuğum yok. Samsun Salıpazarı nda evlenmek isteyen bayanlar ile ciddi manada tanışmak istiyorum. 85 kilodayım 1.78 boyunda taksicilik yapıyorum. Benim gibi boşanmış veya dul bir hanımla yazışmak arkadaş olmak istiyorum. Kalın sağlıcakla.

Timur’a Mesaj Gönderin

Tanışmak İsteyenler

Samsun'da boşanmış veya dul kadınlar

Samsun dan bay arkadaş arıyorum ilanları

Samsun ilinden erkek arkadaş arıyorum diyen kadınlara özel hazırladığımız tanışma sitesi sayesinde artık yalnızlığı unutacaksınız. Samsundan yüzlerce arkadaş aramakta olan kişileri tanımak için sende kendini tanıtarak bunu başarabilirsin. Üye olmadan ve ücret ödemeden Samsun dan arkadaşını bul.

Samsun Sevgili Bulma

Samsun dan sevgili mi arıyorsun. Üyelikle uğraşmadan ve herhangi bir para ödemeden Samsun ilinden sevgili arayan bayan ve erkek arkadaşlarla iletişim kurmak ister misin? O halde yapman gereken Samsun tanışma ilanları kategorisinde yer alan ilanları inceleyerek ilan sahiplerine mesaj gönderip tanışma isteğinde bulunmak yada Tanışma ilanı oluşturarak aradığın kişiyi böylelikle bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.