Bana bir tane sevgili bul

Bana bir tane sevgili bul

Bana bir tane sevgili bul, nasıl sevgili bulunur konusunda pek iyi değilim. En iyi sevgili bulma sitesi diye buraya geldim. 35 yaşında bayanım.

Cinsiyet: Bayan

Adı: Şenay

Yaş: 35

Şehir: İstanbul

Kilo: 77

Boy: 1.75

Medeni durumu: Bekar

Bana bir tane sevgili bul, nasıl sevgili bulunur konusunda pek iyi değilim. En iyi sevgili bulma sitesi diye buraya geldim. 35 yaşında bayanım. Evlenmek hala kısmet olmadı. Adım şenay 77 kiloda bayanım. Boyum 1.75 istanbulda yaşıyorum. Kahverengi gözlüyüm, Koç burcuyum. Ailemle birlikte yaşıyorum. Ciddi ve samimiyetsiz olan erkekler ilanıma yazmasını istemiyorum.

Sevgili Bulmak İsteyenler

Merhaba bayanım sevgili arıyorum

Bana bir tane sevgili bul

Sevgili arıyorum, ciddi bir erkek olsun, ağır başlı, kaliteli kişilikte olsun istiyorsanız burada kendinizi tanıtmanız gerekmektedir. Gelip geçici olan dış güzelliğe fazla takılmadan, iç güzelliğine sahip insanlarla tanışıp sevgili olmak…

Ücretsiz sevgili bulma sitesi

Ücretsiz sevgili bulma sitesi olan “Tanismasitesi.org” ile sende kendine göre bir sevgili bulmak için Şenay hanım gibi sevgili bulma ilanı oluşturarak hemen aramaya koyulabilirsin. Sevgili bulmanız için ne üyelik geriyor ne ücret ödemek. Bulunduğun bölgeden sevgilini burada aramaya başla. Üstelik istediğin zaman profilini yayından kaldırabilirsin.

2022’nin En İyi Sevgili Bulma Uygulaması

Sevgilinizden mi ayrıldınız? Yeni sevgilimi yapmak istiyorsunuz. Arkadaş sevgili bulma siteleri arasında 2022 yılına damga vuran tanışma sitemiz sayesinde sizde yeni bir sevgili edinebilirsiniz. Kayıt olmadan bayan yada erkek sevgili bulmak için bizi mutlaka denemelisiniz. Profil oluşturma ve kaldırma sayesinde herkes gönlünce aradığı insanı bulmaya çalışıyor. Sevgili bulma platformu üzerinden sevgilini aramaya hemen başla. Sevgili bulmak için uygulama aramaya artık son. Tanışma sitemiz hem masa üstü bilgisayarınızdan, hem laptop üzerinden ve mobil olarak kullanılmaya uyumlu, pratik işleyişe sahiptir.

Sevgili bulma ücretsiz mesajlaşma hizmeti vermekte olan sevgili bulma sayfası bulunduğunuz konuma göre yakında sevgili bulma, yurt dışından sevgili bulmanıza tam anlamıyla yardımcı oluyor.

Bana bir tane sevgili bul

Tanışma İlanları

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Serkan dedi ki:

    ben 32 yaşındayım bekarım ciddi anlamda bir bayanla tanışmak istiyorum

  2. Deniz dedi ki:

    Merhaba Şenay hanım sizinle tanışmak istiyorum