Gönlüme iyi geleceksen gel gir kalbime

A+
A-
Gönlüme iyi geleceksen gel gir kalbime

Gönlüme iyi geleceksen gel gir kalbime. 1982 doğumluyum. Aslan burcuyum. Daha önce bir evlilik yaptım. 16 yaşında bir kızım var.

Adı: Ayşe

Yaş: 40

Nereden: Samsun

Burç: Aslan

Medeni hali: Boşanmış

Selam Samsun’da yaşıyorum. 03.08.1982 doğumluyum. Aslan burcuyum. Daha önce bir evlilik yaptım. 16 yaşında bir kızım var. Kızım okulu sebebiyle babasıyla yaşıyor bendede kalmaya gelir tatillerde. Kız meslek Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi mezunuyum. Özel bir ana okulda çalıştım. Pandemi sürecinde okul kapatılınca işten ayrıldım. Şu an çalışmıyorum. Dürüstlük istiyorum.

Hayatımın bundan sonrasını güvenip birlikte hayatı paylaşıp sürdürebileceğim yormadan kırıp dökmeden üzmeden sevebilecek güler yüzlü neşeli hoş sohbet doğayı gezmeyi seven özel günlere değer veren sinemaya gitmeyi seven kitap okuma alışkanlığı kazanmış empati yapabilen 45-50 yaş aralığında bir beyefendiyle tanışmak istiyorum.

Sanal bayan arkadaş

Sitemiz sanaldan arkadaş bulmak istiyorum diyen tüm kadın ve erkek arkadaşlar için gerekli olan tüm hassasiyeti sağlar. 

En sosyal tanışma sitesi

Sosyal tanışma; bireylere, interneti kullanarak romantik bir arkadaşlık yada evlenecek adaylara eş bulmaya olanak tanıyan bir yapıya sahiptir. 

Yabancı erkeklerle üye olmadan tanışma sitesi

Yabancı erkeklerle üye olmadan tanışma sitesi dünya genelinden arkadaş bulmak isteyen kadın ve erkekleri bir araya getirmektedir. 

Ciddi Erkek Arayan Bayanlar

Ciddi erkek arkadaş aramakta olan bayanlar sitemize üye olmadan aradıkları ciddi erkek ile tanışabilirler. 

En Ciddi Tanışma Sitesi

En ciddi tanışma sitesi arayışı içerisinde olanların en önemli şartı muhakkak güvenilirliğidir. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.