Mersin bayan arkadaş

A+
A-
Mersin bayan arkadaş

Mersin bayan arkadaş arıyorum. Ben levent mersinliyim. 29 yasındayım denizcilik sektöründe çalışıyorum bekarım. Ailemle yaşıyorum amacım ciddi evlilik.

Mersin bayan arkadaş

Adı: Levent

Yaş: 29

Şehir: Mersin

Meslek: Denizcilik

Medeni durum: Bekar

Mersin bayan arkadaş arıyorum. Ben levent mersinliyim. 29 yasındayım denizcilik sektöründe çalışıyorum bekarım. Ailemle yaşıyorum amacım ciddi evlilik. Güler yüzlü samimi cana yakın duygusal fedakar bir insanım. Her zaman mutlu olmayı çok istemiş bir insanım. Kesinlikle yalanla dolanla işim olmaz. Kaliteli bir insanım kaliteli bir ailenin evladıyım Her zaman söylerim sevgim çok ağırdır, emin adımlarla yürüyen bir insanım. Ne istediğini bilen bir insanım.

Kararlarım hep nettir. Kesinlikle siyah beyaz arasında kalmam bir rengim vardır. Bir duruşum bir kararlarım vardır. Bana bir adım gel ben sana ölümümle kalbimle geleyim. Sevgiyi hissedersem ölümüne gözüm kapalı severim. Kesinlikle aşkın sevginin mesafesini sorun etmem uzakta yaşanan aşk sevgi gibi özlem hasret gibi güzel bir şey yoktur. Tabi ki bunu herkes kaldıramaz aradığım bayan ise öncelikle bana yalansız dolansız bir şekilde gelecek ve güler yüzlü olacak.

Samimi olacak sevgisini hissettirecek ailesine düşkün olacak kararları net olsun bugün bir şey deyip de yarın başka bir şey demesin. Saygılı sevgili oturmasını kalkmasını bilsin cıvık insanlara hayatımda yer yoktur. Biraz ağır insanım her şeyden önce mesafeleri sorun etmesin gözü dışarda olmasın sevdiği insanın arkasından iş çevirmesin bana her şeyiyle dürüst samimi gerçekçi gelsin. Şimdi benimle ömür boyu gülmeyi gerçek aşkı sevgiyi mutluluğu tatmaya varsan benimle gerçekten mutlu olmak istiyorsan beni bul.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanışma İlanları

Mersin bayan arkadaş

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.