Ask ve huzur istiyorum

A+
A-
Ask ve huzur istiyorum

Ask ve huzur istiyorum ben selim istanbul da oturuyorum 29 yasındayım senı tanımak istiyorum. Hem okuyorum hem çalışıyorum, şiir ve roman yazıyorum.

Adı: Selim

Yaş: 29

Nereden: İstanbul

Boy: 1.70

Kilo: 68

Medeni hali: Bekar

Ask ve huzur istiyorum ben selim istanbul da oturuyorum 29 yasındayım senı tanımak istiyorum. Hem okuyorum hem çalışıyorum, şiir ve roman yazıyorum. Romantik kibar biriyim samimi dürüst güvenilir erdemli tatlı bir merhaba olsun, eminim devamı zaten gelir başlamak lazım. Bağcılar da oturuyorum 170 boy 68 kilo yum. Seni istiyorum tatlı güzel. Hem arkadaş, hem dost aile olmak istiyorum.

İlan sahibi ile tanışmak için ona bir merhaba deyin. Fiziki özelliklerinizden, hobilerinizden ve kriterlerinizi belirtin.

İstanbul Tanışma İlanları

Tanışma mesajı göndererek kendine uygun birisi ile tanışıp böylelikle ilk adımı burada atabilirsiniz.

Ask ve huzur istiyorum

BAĞLANTILAR

Aradığın Aşk ve Huzur Burada!

Aşk ve huzur peşinde biriyseniz, aradığınızı halen bulamadıysanız size bir teklifimiz var. Ücretsiz tanışma sitemizde kendinizi tanıtmaya ne dersiniz. Dürüstlük ve ciddiyet olmazsa olmazımızdır. Aramıza katılarak aşkını burada aramaya hemen başla.

Son bir kaç aydır tanışma sitemize çok sayıda bayan ve erkek adaylar arkadaş bulmak için katılmıştır. Belki de uygun kişiye burada rastlayacaksınız. Şimdi ilan vererek aşkınızı bekletmeyin.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.