Kız arkadaş arıyorum

A+
A-
Kız arkadaş arıyorum

Aydın merkezinde yaşıyorum ve 23 yaşındayım. Kız arkadaş arıyorum ve ciddiyim. Adım Mertcan ve yakışıklıyım. 77 kiloyum ve bekarım. Aydın’da yaşamak benim için oldukça önemli ve bu şehirde yaşayan bir kız arkadaş bulmak istiyorum.

Cinsiyet:Erkek
Adı:Mertcan
Yaş: 23
Kilo:77
Şehir:Aydın
Medeni hali:Bekar

Aydın’da yaşayan bir erkek olarak, bir ilişki için uygun bir kız arkadaş arıyorum. Dürüst ve sevgi dolu bir ilişki istiyorum ve gerçekten ciddiyim. Beklentilerim, hayallerim ve sizden gelen mesajlar benin için çok önemli.

23 yaşına geldim ve artık hayatımı paylaşabileceğim bir kız arkadaş arıyorum. Aydın’da birlikte vakit geçirebileceğim, güvenebileceğim ve sevgi dolu bir ilişki yaşayabileceğim bir kız arkadaş arıyorum. Eğer sen de ciddi bir ilişki arıyorsan, lütfen benimle iletişime geç.

Aydın kız arkadaş sevgili arıyorum

Arkadaşlık ve sevgili arayışımı ciddiye alıyorum ve Aydın‘dan bir bayanla tanışmak istiyorum. Benimle aynı düşüncelerde olan bir bayanla tanışmak istiyorum. Sevgili arayışımın samimi ve ciddi olduğunu belirtmek isterim. Eğer buradan tanışmak ve güzel bir ilişki yaşamak isteyen birisi varsa, lütfen benimle iletişime geçsin.

AYDIN İLİNDEN ARKADAŞ BUL

İLAN VER

Umarım buradan tanışacağım birisiyle güzel bir ilişki yaşarım. Bekleyenlere şimdiden teşekkür ederim. Aydın‘dan bir bayanla tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Tanışma İlanları

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.