Ağrı

Ağrı tanışma sitesi Ağrı iline özel en güvenilir tanışma sitelerinin başında gelmektedir. Son derece güvenli ve seviyeli arkadaşlıkların kurulduğu bir platformdur. Bu platformda yalnızca ciddi anlamda Ağrıdan evlilik düşünen bayan ve erkek bireyler yer almaktadır. Sevgili arıyorum diyenler, evlenmek isteyen bayanlar, dul bayan ve erkekler, Ağrı ili içerisindeki tüm tanışmak isteyen bireyler burada bir araya gelmektedir.

Bunun yanı sıra ciddiyet kavramı da sitemiz içerisinde esas bir diğer maddedir. Arkadaşlığın ciddiyetinden yola çıkarak oluşturulmuştur. Bu nedenle olumsuz sonuç doğurabilecek olası tüm durumların önüne geçilmektedir.

Ağrı ilinden ciddi anlamda evlilik düşünen kadın ve erkekler sitemize gönül rahatlığı ile giriş yapabilir. Ağrı arkadaşlık siteleri güvenesiyle ilanınızı oluşturun. Umduğunuzu bulamazsanız İlan Kaldırma alanından hemen ilanınızın kaldırılmasını isteyin.


AĞRI ARKADAŞ BULMA İLANI VERİN
Oluşturacağınız profillerle diğer kullanıcılar arasında sizde yerinizi alabilirsiniz. Diğer yandan oluşturulan arkadaşlık ilanıyla diğer kullanıcıların kişi hakkında fikir sahibi olması sağlanabilmektedir.

Nasıl bir ilan oluşturacağınıza karar veremiyorsanız Tanışma ilanı nasıl verilir sayfasından yardım alabilirsiniz.

Ağrı Arkadaşlık İlanları

Ağrıdan sevgili arıyorum
Ağrı bayan arkadaş

Ağrı dan bayan yada erkek arkadaş bulmak için kendini tarif et. Kriterlerinden bahset. Adını yaşını boy ve kilonu vs vs.. 18 yaşından küçükler ilan veremezler. Evli olan kişiler sitemizden yararlanamazlar. Son olarak ilan ve mesaj veren herkes Gizlilik politikası ilkelerini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.

Ağrı da evlenmek isteyen Bayanlar ve Erkek arkadaşlarda burada. Onlarla iletişime geçerek hemen tanışmaya başlamak istiyorsanız hemen bir müdahalede bulunun.

Ağrıdan sevgili arıyorum, aşk arıyorum arkadaşım her şeyim olacak bayanı arıyorum. 23 yaşındayım askerden yeni geldim ve yeni bir hayata seninle başlamak istiyorum. İsim: Oğuz Yaş: 23 Şehir: Ağrı Boy: 1.75 Kilo: 72 Medeni durumu: Bekar Selam arkadaşlar ben oğuz ağrıdan sevgili arıyorum, aşk arıyorum arkadaşım her şeyim olacak bayanı...
Ağrı bayan arkadaş ile tanışmak arkadaş olmak istiyorum. Adım serkan ağrı diyadin den buraya katılıyorum. Ağrı’da erkek arkadaş arayan bayanlar var ise tanışmak isterim. Adı: Serkan Yaşı: 35 Şehir: Ağrı / Diyadin Boyu: 1-81 Kilo: 86 Medeni hali: Bekar Ağrı bayan arkadaş ile tanışmak arkadaş olmak istiyorum. Adım serkan ağrı...
0
22