Tanışma ilanı nasıl verilir

Tanışma ilanı nasıl verilir, Tanışma ilanı vererek bay ve bayan arkadaşlarla iletişim kurup arkadaş olmak için yapmanız gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle bilmeniz gereken önemli iki nokta var. Tanismasitesi.org ücretsiz ve üyeliksiz işlev sunmaktadır. Asla ama asla sizlerden ücret talebinde bulunmayız. Sitemizin adını kullanarak sizden para isteyen sahtekarlara inanmayın.

Şimdi tanışma ilanı nasıl oluşturulur gelin başlayalım.

TANIŞMA İLANI OLUŞTURMA (RESİMLİ)

Tanışma ilanı oluşturabilmeniz için yapmanız gerekenleri hazırladığımız resimde belirttik. Talimatları uygulayarak sorunsuz ilan oluşturabilir ve bulunduğunuz bölgeden arkadaş bulabilirsiniz.

Tanışma ilanı nasıl verilir

Gördüğünüz gibi yapmanız gerekenleri resimde sizlere gayet anlaşılır şekilde izah ettik. Bu yönergeleri yerine getirip ilan verdiğiniz zaman yalnızca kontrol aşaması kalıyor. Verdiğiniz ilan tarafımızca kontrol edildikten sonra uygun bulunduğu takdir de sitemiz de binlerce arkadaş arayan kadın ve erkeklere görülür hale gelecektir.

HAZIRSANIZ ŞİMDİ İLAN VERİN

HAZIRSANIZ ŞİMDİ İLAN VERİN

Tavsiyeler ve Uyarılar

Tanışma ilanı nasıl verilir konusunda tavsiyeleri kulak ardı etmemenizi önermekteyiz. Bu tavsiyeler sizlerin daha kısa sürede aradığınız arkadaşlığı bulmanız açısından önemlidir.

  • İlan verirken gerçek adınızı yazmanız yarın, öbür gün yalancı durumuna düşmenizi önler.
  • İlan metni içerisinde olabildiğince çok kendinizden, ailenizden, yaşantınızdan bahsetmeye çalışın.
  • Cinsel içerikli ilanlar asla onaylanmaz.
  • Evli olan kişilerin ilanları da onaylanmayacaktır.
  • 18 yaşından küçük olanlar ilan ve mesaj gönderemezler.

Yardımcı bağlantılar