Hayat Arkadaşı Arıyorum

A+
A-
Hayat Arkadaşı Arıyorum

Hayat Arkadaşı Arıyorum. Ben Mustafa Manisalıyım manisanın ilçesinde yaşamaktayım. 73 yaşım Emekliyim. İyi biriyim ciddiyim.

İsim: Mustafa

Yaş: 73

Şehir: Manisa

Medeni hali: Dul

Hayat Arkadaşı Arıyorum. Ben Mustafa Manisalıyım manisanın ilçesinde yaşamaktayım. 73 yaşım Emekliyim. İyi biriyim ciddiyim. EVLİLİK amacım ömürlük hanım arıyorum. Uygun gören hanımlar görüşelim.

Mesaj Gönderin

Tanışma İlanları

Sağ kolumda engelim var: Sağ kolumda engelim var. Ön dört yaşında sağ el bileğimi kırdım ve yanlış tedavi nedeniyle engelli kaldı. Amacım evlilik kurabileceğim bir bayanla tanışabilmek. Adı: Muhlis

Ufukta Aşk Var mı? Merhaba ben Yusuf. 52 yaşında boşanmış bir erkeğim. Konya da yaşıyorum. Gerçekten yeniden aşık olmak ve evlenmek 2. baharımı yaşamak istiyorum.

Kalıcı Dost Arayan Bayanlar ile Tanışma: Dost arayan bayanlar ile tanışma başlatmak için arkadaşlık sitemizi aktif şekilde günün her saatinde ziyaret ederek tanışma ilanı vererek dost arayan kadınlarla iletişim kurabilirsiniz.

Tanışmak isteyen bayanlar: Tanışmak isteyen bayanlar ve erkekler için hizmet sunan arkadaşlık sitemizde tanışmak isteyen kadınlar, tanışmak isteyen dul bayanlar, arkadaş arayan bayanlar ile üye olmadan iletişime geçebilirsiniz.

Hayat Arkadaşı Arıyorum
ÜYELİKSİZ TANIŞMA İLANI VERİN

Bana bir tane sevgili bul: Bana bir tane sevgili bul, nasıl sevgili bulunur konusunda pek iyi değilim. En iyi sevgili bulma sitesi diye buraya geldim. 35 yaşında bayanım.

Bay arkadaş arıyorum: Bay arkadaş arıyorum, Bayanım bay arkadaş arıyorum, Binlerce bay arkadaş ilanları arasında arayıp ta bir türlü bulamadığın erkek arkadaşla tanışmak için doğru adres ve doğru zamandasınız.

Bayan hayat arkadaşı arıyorum – Eşini Bul↗Ben ali 59 yaşında bir erkeğim düzgün seviyeli bir evlilik yaşamak için hayatıma eşlik edecek bayan arkadaşı arıyorum benimle bu doğrultuda tanışmak isteyen.

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.