ŞEHRİNİ SEÇ ARKADAŞINI BUL

Bekar türbanlı bayan arıyorum

A+
A-
Bekar türbanlı bayan arıyorum

Benimle tanışmak isteyen bekar türbanlı bayan arıyorum. Son derecede ciddi biriyim 32 yaşındayım bekarım ve hiç evlenmedim. Yazılım firmasında tester olarak evden çalışıyorum.

Adı:Vedat
Yaş:32
Nereden:Hakkari
Boyu:1.72
Kilosu:70
Mesleği:Tester
Göz rengi:Kahverengi
Medeni durumu:Bekar

Benimle tanışmak isteyen bekar türbanlı bayan arıyorum. Son derecede ciddi biriyim 32 yaşındayım bekarım ve hiç evlenmedim. Yazılım firmasında tester olarak evden çalışıyorum. Maddi durumum gayet iyi, evimde var, arabamda. Tek sorunum yalnızlık. Muhafazakar biriyimdir, ayrıca kıskancımda. Adım Vedat 1.72 boyunda 70 kilodayım. İlgi alanlarım araba kullanmak, film seyretmek. Göz rengim kahverengi.

Türbanlı Kız Arkadaş Arayın

Başını örten, başında türban veya başörtüsü bulunan kız arkadaş arıyorsanız Tanismasitesi.org ye hoş geldiniz. Türbanlı veya başörtüsü kullanan bir kız arkadaş ile üye olmadan ve ücret ödemeden tanışmak için arkadaşlık ilanı vermeniz gerekmektedir.

Fotoğraflı İlan Vermek İster Misiniz?

WhatsappGIF
WhatsappGIF

WhatsApp üzerinden ilanınızı bize göndererek arkadaşlık ilanınıza hem telefon numaranızı hem de fotoğrafı yükleyerek profilinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bize whatsapp tan yazmak olacak. Fotoğrafın ve telefon numarasının size ait olup olmadığını ancak bu şekilde doğrulayabiliyoruz.

Türban, Müslüman kadınların başlarını örtmek için kullandıkları bir başörtüsüdür. Farklı şekillerde giyilebilen çeşitli türban türleri vardır. En yaygın türlerden biri, başın etrafına sarılan ve ardından yerinde tutmak için iğnelenen uzun, dikdörtgen bir kumaş parçası olan şal türbanıdır.

Tanışma İlanları

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.