Aksaray ciddi erkek arkadaşla tanışmak istiyorum

A+
A-
Aksaray ciddi erkek arkadaşla tanışmak istiyorum

Aksaray ciddi erkek arkadaşla tanışmak istiyorum. Adım şule 27 yaşında bekar, 1-73 boyunda 66 kiloda eş aramakta olan bayanım.

Adı: Şule

Yaş: 27

İl: Aksaray

Boy: 1/73

Kilo: 66

Medeni hali: Bekar

Aksaray ciddi erkek arkadaşla tanışmak istiyorum. Adım şule 27 yaşında bekar, 1-73 boyunda 66 kiloda bayanım. Tanışıp ciddi anlamda görüşecek kriterlerime uyan varsa mesaj gönderebilir. 30-35 yaşları arasında bekar olan boyu en az 1-75 olan esmer yada sarışın fark etmez bir erkek arkadaş aramaktayım.

Şuleye Mesaj Yazın

Tanışma İlanları

Aksaray ciddi erkek arkadaşla tanışmak istiyorum

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Vedat dedi ki:

  Merhaba Şule hanım. ilanınız üzerine aynı amaçları taşıdığımızı düşünmekteyim.
  Bazı kıstaslarınız varmış 185 boyunda şuanda zayıf yapılı 35 yaşında birisiyim. izmirde yaşamakta ve kendi işimi yapmaktayım. Geçmişimde yurt dışında kısa süreli bir evliliğim oldu ve ayrıldım. Çocuğum yok. Ailenin kutsal olduğu inancı adına özlemini duyduğum mutlu bir yuvada olması gerekenleri yapmaya hazırım. Hepimiz için temiz ve gönlümüzce olsun dileğiyle sizden bir tanışma adımı beklemekteyim.

 2. Erdi Sarı dedi ki:

  Merhabalar Şule Hanım. Erdi ben. Nasılsınız?

 3. Haydar dedi ki:

  Şule hanım ismim haydar emekli mali müşavirim 54 yaşındayım Aksaray Belediyesinden kiraladığım hobi bahçemde geçiyor. Toprakla uğraşmayı seviyorum. Yaratıldığımız toprağa binlerce şükürler olsun 1 verip bin aldığımız toprağa minnettarım. Yürümeyi amatör balıkçılığı bahçe’ciliği sporu severim insanlarla sobet etmeyi dinlemeyi tercih ederim içinde insan sevgisi olan herkesle sohbet ederim gönlün sığdığı yere herşeyin sığacağına inanırım. Anlayışlı hoşgörülü sakinimdir. Ancak bu kızmayacağım alamına gelmez sabırlıyımdır. Boyum 176 cm dir. Şimdilik söyleyeceklerim bundan ibarettir.

 4. Berkay dedi ki:

  Merhabalar yaşım biraz küçük (23) ama şansımı denemek istedim eğer sizde isterseniz ben hazırım.