Afyon erkek Arayan bayanlar selam ben onur

Afyon erkek Arayan bayanlar selam ben onur

Afyon erkek Arayan bayanlar selam ben onur 27 yaşında evlenmek isteyen ve hiç evlenmemiş bekar damat adayayım. Afyondan ciddi bayan arıyorum.

Afyon erkek Arayan bayanlar selam ben onur

İsim: Onur

Yaş: 27

Şehir: Afyonkarahisar

Boyu: 1-76

Kilo: 69

Burç: Boğa

Medeni durumu: Bekar

Mesleği: Özel kurum

Afyon erkek Arayan bayanlar selam ben onur 27 yaşında evlenmek isteyen ve hiç evlenmemiş bekar damat adayayım. Afyondan ciddi erkek arkadaşla tanışmak isteyen kadın varsa bana selam demesi yeterli. Kendimi detaylı tanıtayım 69 kiloda 1-76 boyunda zayıf biriyim. Özel bir kurumda çalışıyorum boğa burcuyum.

TANIŞMA MESAJI GÖNDER

Afyon dan Arkadaş Bulmak İsteyenlerin Dikkatine

  • Tanışma sitemize ilan gönderenler Gizlilik politikasını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.
  • Adıyaman tanışma sitesi tamamen ücretsizdir.
  • Üye olmadan Afyon dan bayan ve erkek arkadaşlarla iletişime geçebilirsiniz.
  • Vermiş olduğunuz mesajı ve ilanı dilediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.
Afyon erkek Arayan bayanlar

Tanışma İlanları

Bayan tanışma sitesi

Bayan tanışma sitesi yaşadığınız şehirde bulunan tüm bireyler arasında köprü görevi görür. Türkiye’de yer alan pek çok tanışma sitesinden farklı anlayışla işlevini sürdürür.

Orta yaş bay ve bayanlar için tanışma arkadaşlık sitesi

Orta yaş bay ve bayanlar için tanışma arkadaşlık sitesi arkadaş arayan kadın ve erkek bireyleri bir araya getirmektedir.

Merhaba bayanım sevgili arıyorum

Sevgili arıyorum, ciddi bir erkek olsun, ağır başlı, kaliteli kişilikte olsun istiyorsanız burada kendinizi tanıtmanız gerekmektedir. 

Yabancı erkeklerle üye olmadan tanışma sitesi

Yabancı erkeklerle üye olmadan tanışma sitesi dünya genelinden arkadaş bulmak isteyen kadın ve erkekleri bir araya getirmektedir. 

En Ciddi Tanışma Sitesi

En ciddi tanışma sitesi arayışı içerisinde olanların en önemli şartı muhakkak güvenilirliğidir. Güvenilir platformlar üzerinden evlilik için tanışma yoluna gitmek artık çok kolay

Erkeklerle Tanışma Sitesi

Erkeklerle tanışma sitesi olarak varlığını sürdüren sitemiz, binlerce insanı bir araya getirmektedir. Aradığı eşi bulmayı amaçlayanları buluşturan sitemiz, sevilerek tercih edilmektedir.

Ciddi Erkek Arayan Bayanlar

Ciddi erkek arayan bayanlar ile tanışma sitesine hoş geldiniz. Ciddi erkek arkadaş aramakta olan bayanlar sitemize üye olmadan aradıkları ciddi erkek ile tanışabilirler.

En sosyal tanışma sitesi

En sosyal tanışma sitesi olarak bir ilke imza atıyoruz ve tanışacak arkadaşlar bulmanız için sizlerden üyelik ve ücret talep etmiyoruz.

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.