izmir

İzmir Tanışma Sitesi

İzmir tanışma sitesi sizlere 100% ücretsiz ve üyeliksiz arkadaş bulmanıza olanak sunmaktadır. İzmir’de arkadaş edinmek için neyi bekliyorsunuz. Belki de aradığınız AŞK HUZUR burada! İzmir arkadaşlık sitesi ücretsiz oluşu sayesinde her gün yüzlerce arkadaş arayan kadın ve erkekler tarafından ziyaretçi ağırlamaktayız.

İzmir den Nasıl Arkadaş Bulabilirim?

Çok basit. Dediğimiz gibi en büyük özelliğimiz ücretsiz ve üyeliksiz oluşumuz. Bu da demek oluyor ki sitede bulunan tüm ilanları kolaylıkla inceleyebilir ve onlara tanıtıcı mesajınızı gönderebilirsiniz. En önemlisi ve etkilisi de İlan oluşturarak arkadaş aramaktır.

Tanışma İlanı Verin

Kendinize bir iyilik yapın ve İzmir arkadaşlık ilanı oluşturarak İzmir bölgesinden kısa sürede ciddi niyetli arkadaşlarla iletişime geçin.

TANIŞMA İLANI VERİN

TANIŞMA İLANI VERİN

Huzur aramaktayım. 52 yaşında boşanmış birisiyim. Hayatla yeniden başlamak istiyorum. Güven dolu saadet içeren ciddi bir şekilde mutluluk isteyen bir beyim. Adı: Işık Yaş: 52 Şehir: İzmir Boy: 1.77 Kilo: 86 Medeni hal: Boşanmış Huzur aramaktayım. 52 yaşında boşanmış birisiyim. Hayatla yeniden başlamak istiyorum. Güven dolu saadet içeren ciddi bir...
1
3