Whatsapp evlilik ilanları

Whatsapp evlilik ilanları

Whatsapp evlilik ilanları sitemizde çok sayıda kadın ve erkek arkadaşlar birbirleriyle tanışmak için “Tanismasitesi.org” den ücretsiz ve üyeliksiz şekilde yararlanıyor. Sizde bu heyecan dolu tanışmaya ortak olarak evlilik düşünen adaylarla iletişim kurmaya ne dersiniz.

6 Aşamada Whatsapp Evlilik ilanı Oluşturun

Whatsapp evlilik ilanı vermek için öncelikle evlilik hususunda kararlı ve ciddi olmanız gerekmektedir. Zaten öyle olup olmadığınız vermiş olduğunuz ilan açıklamasından da anlaşılmaktadır. Bu konuda ciddi olmayanların ilanları tarafımızca onaylanmaz. Evlilik ilanı oluşturmanız aşamadan ibarettir. Bu aşamalar;

 1. Gerçek adınızı yazın
 2. Kullandığınız Mail Adresiniz
 3. İlan Başlığınızı Belirleyin
 4. Güvenlik sorusu ve cevabı
 5. Şehrini seç
 6. Kendini tanıt

Tüm bunları yapmanız yalnızca 10 dakikanızı alacaktır. Ayrıca ücret ödemeyeceksiniz ve üye olmayacaksınız. Daha fazla bilgi için Evlilik ilanı nasıl verilir ››

Evlilik Whatsapp Grubu

Whatsapp evlilik grubu diye aramalarda bulunan ve amacı yalnızca evlenmek olan bayan ve erkek adaylar için böyle bir grubu hayata geçirme vaktinin geldiğini düşünmekteyiz. Bunun için çok güzel çalışmalarımızın olduğunu sizlere söylemek istiyoruz. 100lerce kişiden oluşmasını hedeflediğimiz evlilik grubumuz pek yakında sizlerin hizmetinde olacaktır. Whatsapp evlilik ilanları ile oturduğunuz yerden, uzandığınız çekyattan yada seyir halinde yolculuk yaparken sıkı fıkı sohbetin tadına varacaksınız.

whatapp sohbet
whatapp sohbet

Engelli Evlilik Whatsapp Grubu

Engelli arkadaşlarımızı da unutmadık. Evlenmek isteyen ve engelli eş adayı arayan kadınlara ve erkeklere özel bu sayfamız da, üye olmadan hemen engelli evlilik ilanı vererek eşinizi aramaya başlayın. Üstelik tamamen ücretsiz ve üyeliksiz şekilde eşinize denk gelebilirsiniz.

TANIŞMA İLANI VERİN
TANIŞMA İLANI VERİN

Tanışma İlanları

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Lütfi dedi ki:

  Dalindan kopmus bir Yaprak gibiyim..

 2. YASİN dedi ki:

  Ben YASİN 34 yaşındayım bekarım bayan arkadaş arıyorum