Bursa

Bursa Tanışma Sitesi
Bursa tanışma sitesi en güvenilir tanışma sitelerinin başında gelir. Sosyal bir arkadaşlık sitesidir. Bir tanışma ve arkadaşlık sitesinin sahip olması gereken tüm nitelikleri fazlasıyla taşır. Sitenin ara yüzü son derece yalın bir şekilde tasarlanmıştır. Sade bir tasarıma sahiptir. Dolayısı ile herhangi bir karmaşıklığa yol açmaz. Amacımız aradığınız arkadaşlığı rahat şekilde bulabilmenizdir. Sitemiz, Bursa ili içerisindeki tüm bekar bireyleri bir araya getirir. Siteye giriş yapmak için ne üyelik nede ücret şartı yoktur.

BURSA TANIŞMA VE EVLİLİK İLANLARI
Aynı zamanda ücretsiz bir evlilik sitesi olarak kendini gösterir. Site içerisinde geçen konuşmalar son derece seviyelidir. Kişilerin kendilerini rahatsız hissedeceği herhangi bir durumla karşılaşılmaz. Kullanıcılar kendileri adına oluşturacağı arkadaşlık ilanlarıyla daha çok kendilerini gösterebilir.

Bu ilanlar üzerinden kullanıcılar kendilerini özgürce ifade edebilir. Site üzerinden paylaşılan veriler hiçbir şekilde başka bir kullanıcıyla paylaşılmaz. Bu bağlamda gizlilik noktasında hassasiyet üst seviyededir. Güvenlik açısından da son derece güvenilir bir tanışma sitesidir. Tüm bu nitelikleri ile diğer tanışma sitelerinden ayrılır.
İlan ve mesaj gönderenler Gizlilik politikasını okumuş, anlamış ve onaylamış sayılmaktadırlar.

Bayanım evlenmek istiyorum. Adım melisa 33 yaşında bekar bayanım. 73 kiloyum 1.74 boyundayım. Benim amacım ciddi dürüst bir erkekle tanışmak ve onunla huzurlu bir yuva kurmaktır. TEMEL ÖZELLİKLERİ Cinsiyet: Kadın İsim: Melisa Yaş: 33 Şehir: Bursa Boyu: 1.74 Kilo: 73 Burç: İkizler Medeni hali: Bekar Selamlar herkese bayanım evlenmek istiyorum....
0
12
Yaşlı bayan arıyorum adım Musa 66 yaşındayım. İlk eşim sizlere ömür 2. eşimle de anlaşamadık ayrıldık. Yeniden evlenmek istiyorum. İSİM: Musa YAŞ: 66 YAŞADIĞI ŞEHİR: Bursa BOY: 1-78 KİLO: 81 MEDENİ HALİ: DUL Yaşlı bayan arıyorum adım Musa 66 yaşında emekli biriyim. İlk eşim sizlere ömür 2. eşimle de anlaşamadık...
0
80